Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü Tente

Genel Kulanım Alanı Daha Çok Evler Olup Şık Görüntüsüyle Ve Geniş Gölgeleme İşlevi İle Siz Değerli Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Körüklü Tente Modelimizdir.
İsminde Geçtiği Gibi İskelet Aksanı 5 Adet Körükten Oluşup Bu Körüklerin Bir Birine Paralel Bir Şekilde Açılmasıyla Oluşan Gölgeleme Sistemidir. Antalya Ve Akdeniz Bölgesinde Yaygın Ağı İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Montaj ve uygulama

market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür. Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

İpli Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir. Körüklü açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Tente fonksiyonu

sabit tente, mafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir. Pergola tente’de bulunan ileri geri hareket körükleri sayesinde tentenin her hangi bir noktasına elle müdahele gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

Tente özelikleri

Tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilir.
Dış kaplaması statik fırın boyadır. Körüklü tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılır.
Körük fonksiyonu sayesinde açılır ve kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.
Körüklü tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir.

  • 5 Yıl kumaş garantisi.
  • 2 yıl iskelet garantisi.
  • ithah ve yerli akrilik kumaş seceneği.

Körüklü Tente Resim Galerisi